Welcome To The Team..!

شما ممکن است هرگز این ایمیل را از من دریافت نکنید! اما این همان چیزی است که من برای یکی از اعضای تیم جدیدم ارسال می کنم! اگر ارزش کسب و کار شماست ، خیالتان راحت باشد!

“من می خواهم از شما در جامعه و تیم و خانواده ما استقبال کنم. به شما تبریک می گویم که تصمیم بزرگی برای زندگی خود و خانواده ات گرفته اید. می دانم آسان نیست. مانند هر تصمیم دیگری ممکن است کمی ترسناک ، کمی ناراحت کننده باشد.
اما به یاد داشته باشید .. در هر زمان که می خواهیم کاری بزرگ ، بزرگتر از خودمان انجام دهیم ، ترسیده و ناراحت خواهیم شد. بنابراین اگر کمی ترسیدید ، کمی عصبی هستید ، بدانید که این طبیعی است. همه ما از آن عبور کردیم. در عوض آن را در آغوش بگیرید ، تصدیق کنید اما اجازه ندهید مانع شما شود. مراقب آنچه که از آن ترسیده اید باشید. شاید این جایی است که قدرت شماست ، آن جایی است که جرقه و پتانسیل شما این است که هنوز کشف نکرده اید.
در اینجا چطور من مجبور شدم سالها پیش با ترسهای خود کنار بیایم و هنوز هم هر روز چنین کاری انجام دهم. از خودم و افراد تجارت پرسیدم ، ” سناریوی بدتر چیست؟ بنابراین من می توانم برای آن آماده باشم در حالی که می پرم و برای رسیدن به بهترین حالت تلاش می کنم.؟! ” 
آنها گفتند ،  “بهترین حالت در این تجارت این است که در ارائه ها ، همه این اعداد ، پاداش ها و مشوق ها را بدست آورید. شما چند میلیونر می شوید و از زندگی لذت می برید. اما مورد بدتر این است که شما موفق به فروش هیچ محصولی نمی شوید و هیچ کس علاقه ای به پیوستن به تیم شما ندارد. و فرض کنید شما صدها تا چند هزار سرمایه در این تجارت سرمایه گذاری کرده اید. که با آن کالایی دریافت کردید که می توانید از آن استفاده کنید ، به اشتراک بگذارید و خرده فروشی کنید یا هدیه دهید. بیایید بگوییم یک سال می گذرد و شما فروشی یا تیم نمی سازید. آنچه رخ خواهد داد این است: محصولی که خریداری می کنید با ارزش و سودمند است. ما همیشه چیزهای جدیدی خریداری می کنیم. و تجربه ایجاد یک کسب و کار و یادگیری ، رشد بی ارزش است.
من این را به شما می دهم زیرا مجبور شدم بارها و بارها با خودم کنار بیایم. من می خواستم چندین بار ترک کنم .. اما آیا می توانی تصور کنی اگر من این کار را ترک کردم زندگی امروزم را از دست می دادم ؟! وقتی بعضی اوقات به آن فکر می کنم .. این که چقدر نزدیک به ترک کار بودم و چیزی مرا درگیر نگه داشت. و مربیان صبوری که برای من آنجا بودند .. حتی وقتی خودم را رها کردم دست از من برنداشتند … وقتی من تسلیم می شدم آنها ایستاده بودند ..
خیلی عزیزم .. ما پشت شما را گرفتیم. اگر به ما اجازه دهید .. انجمن پشت شماست. ما می خواهیم شما موفق شوید. بسیاری از جوامع ، دوستان و حتی خانواده ها چنین نیستند. می دانم مال من نبود. من دوستانی داشتم که در روزهای روز ، عروسی ، مهمانی ها آنجا بودند اما وقتی من ناراحت بودم ، غمگین ، افسرده ، شکستم همه آنها من را تنها گذاشتند .. و وقتی این را انتخاب کردم همان دوستان مرا مسخره کردند ، من را رد کردند و نظرات منفی درباره انتخاب من. فکر می کنید هنوز هم بخشی از زندگی من هستند ؟! به نظر من اینطور نیست ..
من اعتقادی به تصادف ندارم. من معتقدم همه چیز به یک دلیل اتفاق می افتد. شما به طور تصادفی در این نیستید فکر می کنم جایی به نوعی آن را خواسته ای. برای زندگی متفاوت ، جامعه متفاوت ، تیم متفاوت ، افرادی که پشت شما هستند. و آینده ای کاملاً جدید و جدید که شاید الان شما حتی نمی توانید آن را تصور کنید. اما این به شما می آید. و تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اجازه دهید. هنر اجازه دادن است. با آن همراه باشید. در برابر آن مقاومت نکنید. وقتی ترس ، نگرانی ، ملاحظات نشان می دهد در برابر آنها مقاومت نمی کند. در مورد آنها اقدامی نکنید. فقط آنها را تأیید کرده و با MY5 خود ارتباط برقرار کنید و بگذارید تا باشد.
و نکته دیگری که باید مراقب آن باشید ، خوب به نظر رسیدن و ترس از بد به نظر رسیدن است …! نگران نباشید که دوستان و خانواده و حلقه های شما درباره شما چه فکری می کنند. به یاد داشته باشید روزی فرا می رسد که شما با تمام توان خود خواهید ایستاد ، به طور مستقل رویاهایتان را زندگی خواهید کرد ، و در تعطیلات لوکس ، مهمانی های مجلل از افرادی که ممکن است امروز شما را مسخره می کنند ، دعوت می کنید و حتی به آنها هدیه می دهید و به آنها وام می دهید. .
با یادآوری آن احساس عالی می شود. چون من شاهد این بوده ام که در سفر خود با gwt … بنابراین نگران نباشید که زیبا به نظر برسید good خوب به نظر می رسید ..! و از تهیه آن محصول زیبا با قیمت تخفیف عضو لذت ببرید و آنها را وادار کنید که از مالیات به عنوان هزینه تجارت و کسب درآمد هنگام استفاده و نشان دادن آنها… ظاهر خوبی خواهید داشت عزیزم ..
این برای امروز است. دوستت دارم .. به تیم خوش آمدید .. بیایید رویاهای شما را با هم بسازیم.
مشتاقانه منتظر شنیدن سفر خود هستم!
ماریا قادری