قیمت و روش های پرداختی

 

با تبریک ویژه به شما برای انتخاب در شرکت در دوره های آموزشی با ماریا

لطفا روش پرداخت خود را طبق محل زندگی تان تعیین و هزینه کامل یا پیش پرداخت  را  واریز فرمایید. سپس عکس رسید به همراه اسم و فامیل کامل، انتخاب دوره مورد نظر و زمان تکمیل کامل پرداخت دوره را برای آدمین کانال ماریا در تلگرام بفرستید.

www.t.me/mariamodernnetwork

سوالات متداول

من پرداخت کردم. مرحله بعد از پرداخت چی هست؟

حتما عکس رسیدتون برای ما در تلگرام بفرستید. تا مراحل بعدی ثبت نام انجام بشه و وارد گروه خصوصی دوره بشید و آموزش های اولیه رو دریافت کنید..

لینک ما در تلگرام

مکان برگزاری دوره ها کجا هست؟ 

مکان برگزاری دوره ها  روی زوم، کنفرانس کال غیر حضوری و آنلاین میباشد. شما از هر شهر یا کشوری با داشتن اینترنت میتونید دراین دوره ها شرکت کنید. ی

بعد از اتمام دوره سه ماهه چه اتفاقی میافته؟

 بعد از تکمیل دوره شما با همه دانشجویان دوره های قبل در گروه خصوصی و اصلی دوره  درکنار سایر لیدرهای ارشد دسترسی به آخرین و بروزترین گفتگوها، آموزش ها و مطالعات نتورک جهانی خواهید داشت.  این گفتگوها و تمرینات دوره در گروه اصلی دوره بصورت اجتماع مسترمایند همیشه در اختیار شما میباشد. در این گروه اصلی شما دسترسی به مقالات،  پست ها و آموزش های آپدیت شده و بروزو گفتگوهای زنده هفتگی به همراه دانشجویان دورهای قبلی خواهید داشت.

مدت زمان این دوره ها چقدر میباشد.؟

هر دوره به مدت تجربه سه ماهه به زبان فارسی میباشد. دوره ها بصورت فایل های صوتی و سمینار لایو زنده روی کنفرانس کال و گفتگوهای گروهی در گروه خصوصی تلگرام یا واتساپ برگزار میشود.

 

دسترسی به محتوای دوره به چه صورت خواهد بود؟

دوره ها بصورت فایل های رکورد شده صوتی و سمینارهای زنده روی کنفرانس کال و گفتگوهای گروهی در گروه خصوصی بصورت متن یا پست صوتی در سه ماه کامل برگزار میشه. فایل های صوتی دوره متعلق به شماست و دسترسی نامحدود خواهید داشت. بعلاوه ماریا فایلهای بروز و آپدیت شده را در صفحه دوره با رمز ورودی آپلود می‌کند و در کانال خصوصی اطلاع رسانی خواهد شد

 درصورت انصراف احتمال بازگشت پرداخت وجود دارد؟

درصورت انصراف پرداختها غیر قابل بازگشت هستند، و فقط امکان انتقال به فرد دیگه و یا استفاده از خدمات دیگه سازمان برای شما وجود دارد. 

Pin It on Pinterest

Share This